sobota, 23 lutego 2013

konkurs: Stań się bohaterem książki


Firma Love Agency stworzyła dla księgarni Mint Vinetu ciekawą kampanię promocyjną - "Become Someone Else" - "Stań się kimś innym", identyfikując się z postaciami z książek znalezionymi na... okładce. Plakaty reklamowe wyglądają następująco:

grafiki ze strony http://eighteenpercentgray.wordpress.com/2011/05/08/become-someone-else/

Pomysł tak mi się spodobał (spotkałam się z pewnymi jego modyfikacjami również gdzie indziej, jednak w formie bardziej "fanowskiej"), że postanowiłam ogłosić konkurs :-).

Co trzeba zrobić? Na adres mailowy marrnefer@interia.pl wysłać zdjęcie, na którym Waszą twarz zastąpi postać z okładki (podobnie, jak powyżej). Możliwe są modyfikacje, np. coś pokroju poniższej:

zdjęcie ze strony http://webneel.com/daily/graphics-inspiration-designs/become-someone-else-photography?size=_original

Zdjęcia, przyjmowane przeze mnie do końca marca, umieszczę na McBookowym profilu na Facebooku, gdzie odbędzie się głosowanie (poprzez przycisk "Lubię to") na - zdaniem internautów - najlepsze. Głosowanie potrwa do 11 kwietnia, 12 dnia tego miesiąca nastąpi ogłoszenie wyników.

Nagroda? Ostatnio wydana u nas książka Haruki Murakamiego "Zniknięcie słonia" (w twardej oprawie). (O książce przeczytasz TUTAJ)
Życzę inwencji i powodzenia!


Dopisek z dnia 19 kwietnia 2013 roku (przepraszam, że tak późno): konkurs nie został rozstrzygnięty z powodu braku przysłanych prac.

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz